Szybki kontakt
608882467

30
Piec na pellet Eva Calor (9,5 kW) kominek, piecyk z 8% VAT

Piec na pellet Eva Calor (9,5 kW) kominek, piecyk z 8% VAT

Cena: 3766,83 PLN

Oferta ze stawką 8% VAT TYLKO dla osób fizycznych dokonujących zakupu urządzenia na cele mieszkaniowe w ramach usługi kompleksowej tj. składającej się m. in. z doradztwa, obmiaru, transportu, montażu, wykonania przyłączy, przy wykorzystaniu materiałów niezbędnych do podłączenia i szkolenia z obsługi pieca. Dotyczy jedynie osób fizycznych spełniających warunki art. 41 ust. 12 ustawy o podatku od towarów i usług (VAT). Podana cena pieca NIE ZAWIERA kosztów m. in. doradztwa, obmiaru, transportu, montażu, wykonania przyłączy, materiałów niezbędnych do wykonania usługi. Cena obejmująca całość kompleksowej usługi ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb Klienta i miejscowych uwarunkowań.

 

Eva Calor Elsa 9kW

z cichym nadmuchem

 

Nowoczesny piec na pellet Elsa wyposażony w wentylaror bębnowy dzięki czemu praca staje się cichsza. 

Piec na pellet Elsa o mocy 9kW posiada nadmuch gorącego powietrza, dzięki temu szybko i efektywnie ogrzeje pomieszczenia o powierzchni nawet do 90m2. Zasyp pelletu - 14 kg - pozwala na nieprzerwaną pracę piecyka nawet do 23 h. Wbudowany popielnik, palenisko ze stali INOX, zintegrowany czujnik temperatury otoczenia, elektryczną zapalarkę, automatyczny podajnik i programator tygodniowy - to wszystko ułatwia bezproblemowe korzystanie z pieca. 

 

Piec posiada dwa tryby pracy: MANUAL - celem jest uzyskanie i utrzymywanie temperatury w pomieszczeniu mierzonej za pomocą wbudowanego czujnika temperatury. W tym trybie urządzenie może pracować z dowolną mocą, aż do osiągnięcia żądanej temperatury, a po jej osiągnięciu zmniejsza moc do minimalnej. Aktywacja funkcji Stand-by pozwala na samoczynne włączanie i wyłączenie się pieca w zależności od zadanej temperatury automatycznie.

Drugi tryb to CHRONO - tryb programowania tygodniowego. W tym przypadku ustawiamy w sterowniku harmonogram czasu pracy i cieszymy się pełną funkcjonalnością piec, dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury. W tym trybie urządzenie odpala się i wygasza w zależności w określonych godzinach ustawionych w harmonogramie czasowym. Ponadto jednocześnie istnieje możliwość włączenia trybu Stand-by, co pozwoli na pełną kontrolę czasową oraz od zadanej temperatury.

 

Główne cechy piecyka Elsa 9 kW:

  • Cichy wentylator nadmuchowy
  • Stalowe drzwi ze sporym przeszkleniem zapewnią miła dla oka wizję ognia
  • Dostępne trzy kolory do wyboru: biały, czerwony lub czarny
  • 5-cio stopniowa regulacja mocy z funkcją Stand-by - zapewnia lepszą kontrolę temperatury i pozwala zaoszczędzić paliwo
  • Wyjmowany popielnik do łatwego usuwania popiołu
  • Zintegrowany termostat z możliwością programowania tygodniowego i funkcją Eco Stop
  • Termostat bezpieczeństwa - ochrona przed przegrzaniem
  • Możliwość podłączenia termostatu zewnętrznego (np. do montażu na ścianie)
  • Zbiornik paliwa o pojemności 14 kg

 

Wielkość ogrzewanej powierzchni / kubatury jest wielkością szacunkową i zależy od wielu parametrów m.in. od izolacji termicznej pomieszczenia, wentylacji, temperatury otoczenia w którym jest zainstalowane urządzenie.


g+ youtube mail
 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

ul. Drzewna 15, 86-005 Białe Błota

telefon

telefon:

608 882 467

mail

e-mail: wp.loreno@gmail.com