Szybki kontakt
608882467

30
Piec na pellet Artel Easy S 7,2 kW kominek, piecyk z 8% VAT

Piec na pellet Artel Easy S 7,2 kW kominek, piecyk z 8% VAT

Cena: 4521,95 PLN

W ramach usługi modernizacyjno-montażowej świadczonej TYLKO dla osób fizycznych dokonujących zakupu urządzenia na cele mieszkaniowe w ramach usługi kompleksowej tj. składającej się m. in. z doradztwa, obmiaru, transportu, montażu, wykonania przyłączy, przy wykorzystaniu materiałów niezbędnych do podłączenia i szkolenia z obsługi pieca istnieje możliwość obłożenia całości usługi stawką 8% podatku VAT. Dotyczy jedynie osób fizycznych spełniających warunki art. 41 ust. 12 ustawy o podatku od towarów i usług (vat). Podana cena pieca NIE ZAWIERA kosztów m. in. doradztwa, obmiaru, transportu, montażu, wykonania przyłączy, materiałów niezbędnych do wykonania usługi. Cena obejmująca całość kompleksowej usługi ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb Klienta i miejscowych uwarunkowań.

 

Nowoczesny, włoski, wolnostojący piec na pellet z termostatem, automatyką, pilotem 

Piecyki na pellet z serii Easy łączą w sobie funkcjonalność i wyjątkową ekonomię grzania wraz z estetycznym wykończeniem.

Wytworzone gorące powietrze wprowadzone jest do pomieszczenia w którym znajduje się urządzenie, dzięki wentylatorowi nawiewowemu, poprzez kratki z przodu urządzenia.

Wszystkie fazy działania piecyka sterowane są automatycznie, co pozwala uzyskać wysoką sprawność i efektywność. Mogą być sterowane za pomocą panelu sterowania, gdzie za pomocą trzech przycisków można nastawić odpowiednią temperaturęmoc nawiewu oraz włączyć lub wyłączyć urządzenie.

Dzięki programowaniu pilota możliwe jest wcześniejsze zaplanowanie dwóch harmonogramów włączenia lub wyłączenia piecyka o danej porze, a także włączenia trybu ekonomicznego lub turbo. Funkcja ekonomiczna umożliwia pracę pieca na minimalnej mocy po osiągnięciu żądanej temperatury, która mierzona jest za pomocą czujnika otoczenia. Funkcją turbo jest jak najmocniejsze i kontrolowane ogrzanie otoczenia przez 30 minut. Takie rozwiązanie gwarantuje praktyczne i komfortowe ogrzewanie pomieszczenia bądź całego domu.

Piec na pellet Easy posiada także wszelkie zabezpieczeniaPresostat bezpieczeństwa monitoruje nadciśnienie w przewodzie kominowym, czujnik spalin mierzy temperaturę spalin oraz podporządkowuje do niej pracę urządzenia, bezpiecznik nadprądowy uchroni elektronikę przed gwałtownymi skokami napięcia, a termostat bezpieczeństwa nie pozwoli na zbyt wysoką temperaturę w zasobniku.

Każdy użytkownik posiada możliwość doposażenia urządzenia w moduł WiFi, dzięki któremu będzie mógł sterować piecem zdalnie.

Piecyk dostępny standardowo w wersjach kolorystycznych: biały, bordowy i czarny.

Po 1200 godzinach pracy piecyk automatycznie zgłasza konieczność skontaktowania się z serwisem technicznym w celu konserwacji, co usprawnia jego bezpieczne użytkowanie.

 

  wyświetlacz: Wyświetlacz, znajdujący się w górnej części pieca, wskazuje ustawione programy, moc, temperaturę otoczenia oraz pomaga w diagnostyce pieca.
  Pilot zdalnego sterowania: Pilot zdalnego sterowania umożliwia włączenie wszystkich funkcji także z odległości.
  Programowanie tygodniowe: Piec jest programowany tygodniowo w 4 różnych okresach czasowych.
  Funkcja automatyczna: Funkcjonowanie pieca jest całkowicie zautomatyzowane na podstawie ustawionej temperatury oraz mocy.
  Zewnętrzny termostat: Jest możliwe podłączenie  termostatu na zewnątrz pieca, w celu sprawdzenia temperatury otoczenia.
  Funkcja ekonomiczna - po osiągnięciu żądanej temperatury, piec będzie pracował na minimalnej mocy, dzięki czemu praca pieca stanie się bardziej oszczędna.
  Podajnik ślimakowy - Automatyczne podawanie pelletu.
  5 prędkości wentylatora - zapewniają wysoki komfort użytkowania pieca.
  Serwis - po 1200 godzinach pracy, piec automatycznie wskaże konieczność skontaktowania się z serwisem technicznym w sprawie konserwacji.
 

g+ youtube mail
 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

ul. Drzewna 15, 86-005 Białe Błota

telefon

telefon:

608 882 467

mail

e-mail: wp.loreno@gmail.com